Piri - En İyi Sesli Turlar

Seyahat Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 103 MB
  • Version 2.0.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Poi Labs
Piri mobil uygulaması sizlere rehberlik yapan sesli mobil uygulamasıdır. Uygulamamız ile bilmediğiniz bir şehirde rahatlıkla gezebilirsiniz.

Son zamanlardan geliştirilen en dikkat çekici mobil uygulamalar arasında yerini almayı başaran Piri mobil uygulaması en kaliteli seyahat uygulamalarından bir tanesi olma yolunda ilerleme katediyor. Uygulamamızı IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirebilir ve şehrin görülmesi gereken önemli yerlerini görebilirsiniz.

Gitmiş olduğunuz şehri esas sahiplerinden bir rehber edasında Piri uygulaması üzerinden dinleyebilirsiniz. Sesli yürüyüş mobil uygulaması olan Piri, sizlere içinde bulunduğunuz şehrin tarihi bölgelerini, gidilmesi gereken özel yerlerini sizlere sunuyor. Sizde Piri'nin sizlere sunmuş olduğu bu hizmetten yararlanarak şehrin sırrını uygulama ile çözebilirsiniz. Çeşitli turlar ile sizleri büyülü şehrin her noktasında gezdiriyor. 

Uygulamamız sayesinde gitmeniz gereken her yeri kaybolmadan görebilirsiniz. Piri'nin en çok dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi arttırılmış gerçeklik üzerine kurulmuş bir mobil uygulama olmasıdır. Siz yürümek istemediğinizde sizlere yürüyormuş hissi veren Piri'ye sizde sahip olun. Poi Labs stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan Piri sizlere rehber edasında bir hizmet sunuyor. Mobil cihazınıza uygulamamızı indirin ve kulaklığınızı takarak mobil rehberiniz ile şehrin büyüsüne kapılın. 

Daha Fazla Göster
Piri - En İyi Sesli Turlar indir
DİĞER SÜRÜMLER